SolverPI živice-7002

SolverPI živice-7002
Podrobnosti o produkte

Názov produktu:Polyimid živice

Číslo tovaru:SolverPI živice-7002

SolverPI živice 7002 polyimid živice je jedna z pokročilých kompozitných matice živice odrôd, široko používané na výrobu vysokovýkonných kompozitných materiálov, ju môže nahradiť Kerimid601 polyimid živice. Používa hlavne (diamant, nitrid bóru kubických) brúsenie kolesa a trenie materiálu spojiva a žiaruvzdorných lisovaných výrobkov matice živica má vynikajúce tepelného odporu a mechanické vlastnosti, ale tiež vhodná na prípravu vysoká odolnosť (nízka) teplota pevných samostatne mazanie mechanických častí. K dispozícii organické rozpúšťadlo (DMF atď) bol rozpustený pripraviť živice riešenie určitého obsahu sušiny, na prípravu vlákien (sklenené vlákno, uhlíkových vlákien, atď.), zosilnené predimpregnované, v oblasti vysokej teplote živice na kompozitné materiály, ktoré sa široko uplatňuje.

Charakteristiky

Teplota priepustnosti skla vysokej a tepelnú stabilitu;

Vynikajúce mechanické a elektrické vlastnosti a mechanické vlastnosti;

Skladovacím stabilitu.

Použitie výrobku

Po rovnomerne zmiešané rôzne práškom, za určitých podmienok lištu.

Rozpustenie s rozpúšťadlom (DMF, atď.), živice riešenia zo strany niektorých telies, na prípravu vlákien (sklenené vlákno, uhlíkových vlákien a pod) zosilnené predimpregnované lamináty laminátov pre použitie.

Vykonáva s organické rozpúšťadlo (DMF atď) bol rozpustený pripraviť živice riešenie niektorých látok, podľa potreby rôznych rozmerov epoxidové živice môže byť pripravené zmesi rôznych žiaruvzdorného triedy nového systému epoxidové živice na splnenie rôznych kompozitných materiálov a elektrické izolačné materiály pre epoxidové živice požiadavky na tepelnú odolnosť.

Superhard brúsne používané v procese lisovania

1. výrobok používa tvarovanie, lisovanie teplota: 220 ~ 230 . Lisovanie tlakom: 15 ~ 25MPa. Stlačením s hrúbkou článku môže byť. Špecifické parametre takto:

Hrúbka(mm)

10

20

25

25

Stlačením tlačidla time(min)

40

50

90

100

2 sekundárne liečenie teplotnej krivke: rúra teplota 200pred slobody; inkubuje sa za 1 hodinu bol zvýšený na 200; inkubované 1 hodinu, potom teplotu na 220; potom zohriať 230-240inkubuje sa 4-5 hodín; konečné atď, keď sa teplota v sušiarni klesne pod 100odstránenie výrobkov.

Index kvality

Exteriér

Bod topenia

zrnitosti

plynulosť

Gél čas

Bledožltý prášok

80-100

200-1000 h

8-20mm

100-600 s

Vyšetrovanie