SolverPI-nátery

SolverPI-nátery
Podrobnosti o produkte

ProductName:ThermoplasticHighTemperaturePolyimideCoating

Číslo tovaru.:SolverPI-Coating1001

Vysoká teplota polyimid nátery SolverPI-nátery 1001 je polymér povlak vysokej teplote odolná, stabilná chemické vlastnosti a výborné dielektrické vlastnosti. Vzhľadom na vynikajúce fyzikálne a chemické výkon je často používaný ako rozsiahlych integrovaných obvodov vedenie vrstva izolácie, kovová povrchová úprava, pasivácia povrchovej vrstvy, tienenie materiál, implantovanie iσnov, a tak ďalej. To je široko používaný oblasti chemického priemyslu, navigácia, letectvo, letecké a mikroelektroniky. Má Charakteristika vysokej teplote odolná, nízka teplota rezistentné, odolné voči radiačnej, chemickej korózii, nízka vlhkosť vstrebávanie, hydrolýza odporu, výborný izolačný výkon a dobré oxidačná stabilita, Požiarna prevencia noncombustible, non-jedovatý, ochranu životného prostredia, dobrú priľnavosť, pružnosť, vysoká tvrdosť, odolnosť proti nárazu a nádherné, prehľadali odolnosť farby film vylepšiť a tak ďalej.

Použitie:Vzťahujú na kov, ktorý je ťažké pripojiť (nerez, hliník, meď, titán povlak na zliatiny horčíka, pochrómovanie)

Performanceindicators:

Podmienky

Smerovkami

Vzhľad

žlto-hnedá

Solidcontent

25

Hustotag/cm³

1.29 g/cm3-1,60 g/cm3

Viscosity(MPa.s)

945-1500

Dilatationcoefficient23-200℃),(105/℃

3.5-5.5

FrictioncoefficientPV = 0.33MPa·m / s

0.01-0.02

Wearvolume(mm3/ cn.m)

1.0-3.0

Dielectricconstant(1KHz)

3.0-3.5

Surfaceresistance(Ω)

1015-1016

VolumeresistanceΩ·m

109-1014

Applicabletemperature

-260-400

Thermaldecomposition

≥580

Saltsprayresistance

≥1500000

Priľnavosť

≥80

Kyselina-odolnosť

Resistanttohydrochloricacid, thinsulfuricacid, hydrofluoricacid, atď

Aalkaliresistance

Thecoldresistanceoflowconcentrationofalkaliliquor

Agingresistance

≥1500000

Otheritems

Resistancetoorganicsolventsandvariousoils

Theconstructiontechnology:

1. uplatnenie technológie: štetcom alebo zamiešať aj po striekanie, valček povlak metódy ako povlak na povrchu kovu substrátu, hrúbky povlaku môže byť stanovené podľa skutočných potrieb (povlak môže podľa aktuálnej situácie, pomocou formamidu rozpúšťadla riedenie, zrieďovací po povlak musí miešať v stavebníctve) Po zaschnutí cca 20 minút, povrchová úprava základného materiálu v konvertorových kachle 80 ℃/h , 120℃/h、160℃/h、280℃/h teplota naprogramovaný pre liečenie, ovládanie rýchlosti ohrievania 2 ℃ / min, nechá sa vychladnúť na izbovú teplotu prirodzene po liečbe, odpečatenie náter musia byť hotové do jedného týždňa.

2. bazálnej žiadosť: kovový povrch musí byť leštené, alebo vplyv na lepenie silu riešiť starý kovový povrch čistý. Potiahnutý kovový povrch by udržať suché, čisté, silné a hladké, výstavba teplota je 10 ℃ do 35 ℃.

3.Note: počas výstavby, polyimid povlak nemali vlhké, sa zabránilo prachu a nemôže byť použitý s iné rozpúšťadlá, farby, stavenisko by malo byť dobre vetrané. Povlak, ktorý bol opeded potrebu byť dokončená čo najskôr neotvorené povlak dlhodobé zachovanie pod 15 ℃, moistureproof na vedomie, aby vetrané. Vyhnite sa kontaktu s pokožkou, pre dlhší čas, keď pomocou rozpúšťadla neobsahuje toxické, horľavé, prchavé organické látky, kedy môže vykonať všeobecné metódou farby.


UVCuringprocess

Metóda 1: Spray povrchu pod uv svetlom vo vzdialenosti 200 mm nižšie, cca 30 min, vertikálne ožarovanie v zásade je náter povrchu nie je lepidlo ruku, menovite vytvrdzovania je kompletný. Ak náter povrchu je väčšia, musí pohybovať v liečbe procesom z uv lampy alebo striekaním povrch.

Metóda 2: Najprv dať lakovaniu povrchu pod uv lampou vo vzdialenosti 300 mm vertikálne ožarovanie asi 10 minút, potom striekaním povrch pod uv lampou vo vzdialenosti 200 mm vertikálne ožarovanie asi 10 min, a potom znova dal povlak na povrchu UV svetla vo vzdialenosti 100 mm vertikálne ožarovanie asi 10 minút ,. V podstate keď striekaním povrch nie je lepidlo ruky, je síce kompletné liečenie. Podobne, ak náter povrchu je väčšia, musí prejsť v procese vytvrdzovania uv lampy alebo spray povrchu.

(Poznámka: Táto metóda je odkaz pre výkon 2 kw uv lampou, v skutočnom procese môže byť upravená podľa veľkosti uv lampa moci riadne uv lampou a vzdialenosť medzi vrstvou povrchu a ožarovanie čas.)
Vyšetrovanie