Polyimid živice zloženej 40% grafit

Polyimid živice zloženej 40% grafit
Podrobnosti o produkte

Názov výrobku: polyimid živice zloženej 40% grafit

Číslo tovaru: SolverPI-kompozitný 40G

SolverPI živice 6001 možno ued pre lietadlá, letectvo, automobil, kancelárskych zariadení, elektrických a electriconic zariadení, sciencific nástroja, priemyselné stroje, výrobné zariadenia a tak ďalej. Polyimid je vhodný pre okolie aplikácie, ktoré môžu byť teploty odolať, uzavretých, rozmerová stabilita, deformácie bez zlomeniny, napríklad seeling prsteň, ťah podložka, Klzné ložiská, Vákuová pumpa vane, ventilu, zariadenia a tak ďalej.

Pure živice SolverPI6001

100% čistý polyimid živice môžu byť plesne lisovanie, vstrekovanie, vytláčanie plastov. 100% čistý polyimid živice má vynikajúce výhody v sérii polyimid ako najvyššie mechanické vlastnosti, najlepší elektrické a tepelné izolačné vlastnosti, vysokú tempeature oblečenie-resist(high PV value) vynikajúce dimention stabilitu.


Výrobky sa používajú hlavne v: životné prostredie, ktoré majú vysoké požiadavky na mechanické vlastnosti, čistota, inslation, inslation tepla, koeficient trenia. Typické aplikácie zahŕňajú vavle sedadlo, kryt tepelnej izolácie, plazmové zváranie pištole, turbína prsteň, načasovanie zariadenia napínača, majúc držiak, tlačiareň papier výsuvné pawl, break blok, snímanie lokátor a tak ďalej.


Kompozitnej živice SolverPI6001 s grafitom

Spájané živicou SolverPI 6001 s grafit: výrobku je liatie kompresie tvorí 40% grafit do polyimid živice whivh má nízke lineárnej rozťažnosti a nízkym trením koeficient, ktorý sa dobre hodí pre širokému teplotnému rozsahu pracovné podmienky a vysoké požiadavky na stabilné dimention stav.


Výrobok sa používa hlavne v vysokonapäťových pečať krúžky (hydraulický motor, hydraulicintensifier pečať krúžky)Vyšetrovanie