Prominentné komplexný výkon polyimid materiálu

1. polyimid je najvyšším druhom zatiaľ polymér tepelnú stabilitu, vysokej teplote odolná stupeň, teplotu tepelného rozkladu je v 500 ℃ vyššie. Horúci materiál jeho rozťažnosti je malý a kovu na rovnakej úrovni. A môže byť extrémne nízke teploty, tak nie v-269 ℃ v kvapalného hélia skrehnutiu.

2. polyimid má dobré mechanické vlastnosti, produkt výborné mechanické vlastnosti, je druh s vysokou pevnosťou a vysokou membrány materiálov.

3. niektoré odrody polyimid chemická odolnosť materiálu je lepšie a stabilnejšie kyseliny, ťažko rozpustný vo všetkých organických rozpúšťadlách. Hydrolýzou nie alkalickej odolnosti odrôd, zdanlivo nedostatky výkon vďaka polyimid má veľa vlastností, ktoré sú odlišné od iných polymérov vysoký výkon, môžeme použiť alkalickej hydrolýzy recyklovaných materiálov. Okrem zmeny štruktúry polyimid materiálov môže byť docela odolné voči hydrolýze.

4. polyimid má vysoká Radiačná odolnosť, film je 5 × 109 rad po elektrónového žiarenia silu retenčný rate bolo 90%.

5. polyimid bez tmel je veľmi dobré izolačné materiály, objem odpor, členenie silu dielektrické vlastnosti dobré. Tieto vlastnosti môžete stále udržiava na vysokej úrovni v širokom rozsahu teplôt a frekvencie.

6. polyimid je druh retardéry horenia materiálov, self-zánik polyméru, fajčenie sadzby sú nízke, kyslík index to môže dosiahnuť viac ako 30.

7. pure polyimid materiál je non-jedovatý, bez dráždivých látok a vydrží tisíckrát vysoká teplota sterilizácie. Niektoré polyimid materiál má niektoré antibakteriálne a antimykotické vlastnosti.

8. niektoré polyimid vlákno má tiež funkciu tepelnej ochrany, teplý, a to môže byť porovnateľný s Kašmír.