Polyimid polymérneho materiálu

Ako sľubný polyimid polymérneho materiálu bol plne uznaný izolantu a materiálne aspekty aplikácie konštrukcie sa neustále rozširuje. Pokiaľ ide o funkčné materiály zadržiavali ich potenciálu je stále vykopávky.

Na 15 Čína Hi-Tech veľtrhu, odborníci z domova a zahraničia, zákazníkom, najmä polyimid častice vystavené a Super-tvrdý typ reaktoplastových polyimid profily prejavili obrovský záujem zo zahraničia klient hľadá lietadla polymérnych materiálov, vidieť polyimid častice bol veľmi prekvapený, na mieste silnú vôľu spolupracovať; Hľadať ako vysoká teplota, ale aj nízke teploty odolné Arctic elektronické zariadenia a materiály zákazníci vidieť polyimid produkt poklad.

Polyimid non-jedovatý, príbory a zdravotníckeho vybavenia, a vydrží tisíce sterilizácii. Niektoré polyimid má tiež dobré biokompatibilitu, napríklad v krvi kompatibility test-hemolytických, non-jedovaté v vitro cytotoxicita experimenty.

S významným znížením syntézy technológie pre ďalšie zlepšenie technológie spracovania a nákladov, ale tiež má výborné mechanické vlastnosti, elektrické izolačné vlastnosti, termoplastický polyimid bude ukázať jej zohrávať významnú úlohu v oblasti budúcej materiálov. Termoplastické polyimid a jej dobré fungovanie a viac sľubné.