Zavedenie polyimid

Aromatické polyimid (polyimidu, označovaná ako PI), je jedným z najlepšie komplexné vlastnosti organických polymérnych materiálov, má vlastnosti, odolnosť proti korózii, odolnosť voči únave, vysoká tepelná odolnosť, odolnosť proti oderu, odolnosť proti nárazu, nízkou hustotou, nízka hlučnosť, dlhá životnosť a vynikajúci výkon pri vysokej a nízkej teplote (-269 ℃ ~ 280 ℃ dlho bez deformácie); doporu teploty môže byť rovnako vysoká ako 600 ~ C. je zďaleka jeden z tepelnej stability polyméru v odrodách vysoko, no krehké zlomenín v-269 ℃ kvapalného hélia. To bolo široko použité aerospace, leteckej, priestor, automobilový priemysel, mikroelektroniky, nanotechnológie, tekutých kryštálov, membránová separácia, laserové, elektrické spotrebiče, zdravotnícke zariadenia, potravinársky a iných oblastiach vyspelej technológie, známy ako "riešenie problémov".

Polyimid je aromatické Heterocyklické polymér molekulárnej štruktúre látky obsahujúce imidové skupiny, anglický názov polyimid (PI), môže byť rozdelená do PI, PI, benzén rozpustné polyamid imidové (PAI) a polyéteru imidové (PEI) štyri. PI je jedným z najlepšie komplexné vlastnosti organických polymérnych materiálov, vysoké teploty až 400 ℃, dlhodobé používanie teplotný rozsah-200 ℃ ~ 300 ℃ žiadny zrejmý bod topenia, má vysoký izolačný výkon. Okrem toho, PI ako druh špeciálnych technických materiálov, bol široko používaný v letectva, letecký priemysel, mikroelektroniky, nanotechnológie, tekutých kryštálov, oddelenie membrány, laserové polia, všetky krajiny v štúdii, rozvoj a využitie polyimid zahrnuté v dvadsať-prvé storočie najsľubnejšie ten plast.

Riešiteľ polyimid je druh vysokovýkonných termoplastických konštrukčné plasty, nielen má výborné tepelné, mechanické, dielektrická, odolnosť proti korózii a proti žiarenia výkon, ale aj výstavy tepelným spracovaním výkon, môžete použiť horúce plastov, vytláčanie plastov a vstrekovacie metóda.

Riešiteľ polyimid môže byť etylénu s PTFE (PTFE) kompozitné sklenených vlákien, uhlíkových vlákien, grafit, výrazne zlepšenie mechanických vlastností polymérnych materiálov a samostatne mazanie a opotrebenie odolnosť.

Riešiteľ polyimid môžu byť do filmu, tiež môžu byť sformované dôverné časti rúrky, tyče a zložitú štruktúru, ako ozubené kolesá, ložiská, tesniaci krúžok a konektor. Ideálny materiál pre alternatívny metal, keramika, reaktoplastových živice, nízka teplota termoplast a najťažšie tepelné spracovanie polyimidy s najmenej v určitých situáciách.

Jiande mesto Riešiteľ polyimid co., sro výroba je druh vysokovýkonných konštrukčné plasty, má nielen vynikajúca tepelná, mechanické, dielektrická, rozmerová stálosť, korózii odpor a proti žiareniu výkon, ale tiež vykazujú vynikajúci výkon môže byť použitý v obrábanie, vyfukovanie, extrúzia, vstrekovania a vstrekovania metóda spracovania. Ale aj sklené vlákno (GF), uhlíkových vlákien (CF), polytetrafluóretylén (PTFE), grafit, molybdén disulfid zložené tak, aby sa zlepšenie mechanických vlastností, mechanické vlastnosti polymérnych kompozitných materiálov a samostatne mazanie, vysoko nosiť odolné. Bol široko používaný v letectvo, stavby, automobilovej elektroniky, elektrických obvodov, chemické vybavenie, presné strojárstvo atď...