Polyimid živice zloženej 15% sírniku molybdénu

Polyimid živice zloženej 15% sírniku molybdénu
Podrobnosti o produkte

Názov produktu: polyimid živice zloženej 15% molybdénu disulfid

Číslo tovaru: SolverPI-kompozitný 15M

SolverPI živice 6001 možno ued pre lietadlá, letectvo, automobil, kancelárskych zariadení, elektrických a electriconic zariadení, sciencific nástroja, priemyselné stroje, výrobné zariadenia a tak ďalej. Polyimid je vhodný pre okolie aplikácie, ktoré môžu byť teploty odolať, uzavretých, rozmerová stabilita, deformácie bez zlomeniny, napríklad seeling prsteň, ťah podložka, Klzné ložiská, Vákuová pumpa vane, ventilu, zariadenia a tak ďalej.

Pure živice SolverPI6001

100% čistý polyimid živice môžu byť plesne lisovanie, vstrekovanie, vytláčanie plastov. 100% čistý polyimid živice má vynikajúce výhody v sérii polyimid ako najvyššie mechanické vlastnosti, najlepší elektrické a tepelné izolačné vlastnosti, vysokú tempeature oblečenie-resist(high PV value) vynikajúce dimention stabilitu.


Výrobky sa používajú hlavne v: životné prostredie, ktoré majú vysoké požiadavky na mechanické vlastnosti, čistota, inslation, inslation tepla, koeficient trenia. Typické aplikácie zahŕňajú vavle sedadlo, kryt tepelnej izolácie, plazmové zváranie pištole, turbína prsteň, načasovanie zariadenia napínača, majúc držiak, tlačiareň papier výsuvné pawl, break blok, snímanie lokátor a tak ďalej.


Kompozitnej živice SolverPI6001 s sírniku molybdénu

Spájané živicou SolverPI 6001 výrobku je liatie kompresie tvorí 15% sírniku molybdénu pridané do polyimid živice, ktorá má vynikajúce nosia-odolné vlastnosti a tesnenia preperty vysoké vákuum prostredia.


Výrobok sa používa hlavne v super vysávač a bajonet. Tento Kompozitný materiál bol použitý úspešne tisíce odstredivé čerpadlá, ktoré používajú hlavne do stanice factory、power refinery、chemical olej a iné kvapaliny, manipulačné zariadenia. Tento výrobok sa používa ako choma pump、throat bushings、axletree majúc, ktoré môžu nahradiť metal、graphite、silicon karbidu a iných kompozitných materiálov výrazne zlepšiť efficiency、reliability a prevádzkový výkon čerpadla.


Charakteristika výrobku môže účinne znížiť pravdepodobnosť uviazol pri čerpadlo beží a Dolné úst prsteň medzery nad 50%.


Aplikácie a envirnments:refinery、boiler feedwater、centrifugal pump、shield pump、submerged pump、magnetic cesta pump、chemical hnojivo plant、sulphuric kyseline rastlín a tak ďalej.

Prenos stredne: nízka hustota olefin、The plynu a kvapaliny sýtosť medium、strong corrosive、high a nízke teploty.

Môže vyriešiť problémy ako nasledovať krátky: lifetime、air muddy、great vibration、bearing seizure、inefficient、poor lubricity、a malé množstvo častíc.

Tento produkt sa môže uplatniť na tento druh čerpadla:

(1) Odstredivé čerpadlo: ústa ring、sliding ložiská

(2) Ponorné čerpadlá: Intermediate priechodky

(3) Štít čerpadla: klznými ložiskami, vyriešiť problém nútené mazanie

(4) Magnetický pohon čerpadla: posuvné ložiská a tienenie, vyriešiť problém nútené mazanie.


Vyšetrovanie