Polyimid živice zloženej grafit 15% a 10% PTFE

Polyimid živice zloženej grafit 15% a 10% PTFE
Podrobnosti o produkte

Názov produktu: polyimid živice zloženej 15% grafitu a 10% PTFE

Číslo tovaru: SolverPI-kompozitných 15G10P

SolverPI živice 6001 možno ued pre lietadlá, letectvo, automobil, kancelárskych zariadení, elektrických a electriconic zariadení, sciencific nástroja, priemyselné stroje, výrobné zariadenia a tak ďalej. Polyimid je vhodný pre okolie aplikácie, ktoré môžu byť teploty odolať, uzavretých, rozmerová stabilita, deformácie bez zlomeniny, napríklad seeling prsteň, ťah podložka, Klzné ložiská, Vákuová pumpa vane, ventilu, zariadenia a tak ďalej.


Pure živice SolverPI6001

100% čistý polyimid živice môžu byť plesne lisovanie, vstrekovanie, vytláčanie plastov. 100% čistý polyimid živice má vynikajúce výhody v sérii polyimid ako najvyššie mechanické vlastnosti, najlepší elektrické a tepelné izolačné vlastnosti, vysokú tempeature oblečenie-resist(high PV value) vynikajúce dimention stabilitu.

Výrobky sa používajú hlavne v: životné prostredie, ktoré majú vysoké požiadavky na mechanické vlastnosti, čistota, inslation, inslation tepla, koeficient trenia. Typické aplikácie zahŕňajú vavle sedadlo, kryt tepelnej izolácie, plazmové zváranie pištole, turbína prsteň, načasovanie zariadenia napínača, majúc držiak, tlačiareň papier výsuvné pawl, break blok, snímanie lokátor a tak ďalej.


Kompozitných SolverPI -6001 živica, grafit a PTFE

Spájané živicou SolverPI 6001: výrobok je liatie kompresie tvorí 15% grafitu a 10% PTFE pridaný do on polyimid živice, ktorá má veľmi nízky koeficient trenia, prihlasované striedaniu rýchlosť, pracovné podmienky.

Výrobok sa používa hlavne v piestnych krúžkov na tesnenie a tesnenie krúžky, ktoré sú veľmi spoľahlivé blanketing plynu vzhľadom na veľmi nízky koeficient trenia a dobrý trojrozmerné stabilyit.Vyšetrovanie